Šest tipů, jak provonět váš domov

·        Svíčky

Voní ihned po zapálení až do úplného vyhoření. Poskytují čisté a trvající vůně, které se hodí do každého interiéru. Obsahem kvalitních svíček jsou aromatické oleje a přírodní extrakty. Kromě vůně vám svíčky do místnosti vnesou i intimní atmosféru.  Svíčky pokládejte na povrchy, které jsou tepelně odolné a nechte je hořet max. 4 hodiny. Svíčky nenechávejte bez dozoru, ani v blízkosti hořlavých předmětů.
dekorace u svíčky

·        Aroma difuzéry

Lahvička s vůní, ze které koukají dřevěné tyčinky. To jsou aroma difuzéry. Je to další možnost, jak příjemně provonět váš interiér. Prostor nejenom provoní, ale mají i dekorativní funkci. Na výběr jsou náplně relaxační, osvěžující, ale i energické, které povzbudí vaši mysl. Difuzéry se hodí do všech pokojů. Můžete je použít na chodbě, v koupelně i v kanceláři. Pokud potřebujete vůni na chvíli zintenzivnit, otočte namočenými tyčinkami.

·        Katalytická lampa

Lampa je nádherným doplňkem v každé domácnosti, hodí se i do kanceláře a wellnes zóny. Lampa funguje na bázi katalytické reakce – tj. bezpečného hoření bez plamene. Nejenom, že vzduch provoní, ale i pročistí a vydezinfikuje. Lampa je bezpečná, nevýhodou však je vyšší cena.

·        Vonné perly

Využijete je zejména do menších prostor, jako jsou toalety a také všude tam, kde chcete osvěžit vzduch a neutralizovat nechtěné pachy. Perly můžete uložit i do šatníku, kde prádlo krásně provoní. Jedno balení dokáže vonět přibližně měsíc, značkové produkty o něco déle.

·        Vonné spreje

Nemusí to nutně být spreje v plechovce, které známe ze supermarketů. Vybírat můžete i z luxusnějších kolekcí. Díky jejich okamžitému působení můžeme příjemné vůně aplikovat kdykoliv, kdy to potřebujeme. 
 květy na mističce

·        Květiny

Pokud není zima, není nic jednoduššího, než vyběhnout na zahradu a natrhat si krásné kvítí do vázy. Nejenom, že krásně voní, také nádherně vypadají. V zimě nemusíte zoufat, stačí zajít do květinářství a vybrat dle libosti.

Šest tipů, jak provonět váš domov
4 (80%)12